Príbeh z Cukru

 

Cukru production, s.r.o. je kreatívne štúdio, ktoré v roku 2012 založila Martina Slováková. Špecializujeme sa na tvorbu videí a online digitálneho obsahu. Radi staviame pekné projekty. Náš príbeh je inšpirovaný farbami a vôňou mesta, v ktorom sídli – v najstaršom slobodnom kráľovskom meste Trnava. Cukru dbá na hodnoty a princípy modernej občianskej spoločnosti. Vyhľadávame partnerstvá založené na vzájomnej dôvere. Vaša dôvera v náš vkus a skúsenosti a naša dôvera vo váš produkt či filozofiu sú základným pilierom úspešnej spolupráce. Ak vás náš prístup oslovil, neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

Naše služby


Kreatívny tím z Cukru sa profesionálne venuje tvorbe videí a digitálneho obsahu – spoty, dokumenty, propagačné videá, fotografie, weby, logá a komplexné projekty. Pracujeme ako agentúra a projekty staviame od nápadu po ich realizáciu. Špecializujeme sa na videá pre firemný aj neziskový sektor. Pracujeme doma aj v zahraničí.

 
 

Náš tím

Sme stabilný kreatívny fulltime tím a videá tvoríme inhouse. Disponujeme potrebným know-how, dlhoročnými skúsenosťami z rôznych projektov a máme vlastnú techniku potrebnú pre produkciu videí rôznych žánrov.


.